CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Już od ponad 30 lat zajmujemy się techniką basenową. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie, remontach, renowacjach i w serwisowaniu basenów.

Baseny pływackie, rekreacyjne czy też wanny z hydromasażem – niezależnie od wielkości czy zastosowania – my dajemy wszystko, co jest Tobie potrzebne. Począwszy od projektowania i planowania do instalacji po utrzymanie basenu. Wykonujemy zarówno baseny nowe jak i przeprowadzamy remonty oraz przebudowę starszych obiektów.

Budowane przez nas baseny dają pełnię relaksu i bezpieczeństwa nie tylko podczas użytkowania, ale również w trakcie planowania, projektowania i realizacji. Jako doświadczeni profesjonaliści zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i sprawdzonych rozwiązań w zakresie tworzenia i serwisowania dowolnych obiektów basenowych. Nasi projektanci zadbają o najwyższy poziom ergonomii oraz o niezbędną wartość estetyczną tak, aby RELAKS, ZDROWIE, PIĘKNO i HARMONIA były nieodłącznymi atrybutami każdej chwili spędzonej  w basenie.

HISTORIA

Firma została założona przez dwóch przyjaciół. Początek działalności to zagospodarowanie terenów zielonych. Rosnące zainteresowanie budową i montażem basenów doprowadziło do utworzenia firmy Basentech S.C. specjalizującej się w budowie basenów, sprzedaży artykułów techniki basenowej i środków do pielęgnacji wody. Rok 2011 to odejście jednego ze wspólników. Zmianie nie uległa siedziba firmy jak i wysoka jakość świadczonych usług, a oferta dotycząca techniki basenowej jest stale rozszerzana.

NASZĄ PASJĄ

Jest budowanie Twojego nowego, zdrowego stylu życia, a przy okazji powstają piękne baseny, które cechuje:

FUNKCJONALNOŚĆ W 100% DOSKONAŁA
SERWIS W 100% NIEZAWODNY
PROFESJONALIZM W 100% NA KAŻDYM KROKU
GWARANCJA 100% SATYFAKCJI